Figure Funko Pop! Vinyl Games 439: Tower Recon Specialist-Fortnite

1,890 L

Do you prefer to bend over with weapons that explode or camp in the bushes waiting for their enemies to eliminate each other? Are you the first or last player outside the Battle Bus? Is it just, duos or squares plus your style? Whatever your strategy, there is one thing that 125 million players can agree on: Fortnite is amazing. Take in dozens of intimidating, fun and adorable costumes and it is not surprising that the game has such a dedicated follow-up. The pop! Games x Fortnite features characters from the popular game.

1,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120812 Kategori: , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg