Figure Funko Pop! Vinyl Disney 585: Frozen II-Sven

1,890 L

Sweet Sven is the goofy and lovable reindeer we met in Disney’s Frozen, and now he’s back in Frozen 2! He’s been turned into a super stylized Pop! figure to add to your collection.Pop! figures bring your favorite mascots to life with a unique stylized design. Each vinyl figure stands 3.75 inches tall and comes in window box packaging, making them great for display!

1,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123035 Kategori: , Etiketa: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg