Figure Funko Pop! Star Wars The Mandalorian (4 Pack)

4,990 L

This Pop! 4-Pack features four of your favourites including The Mandalorian, Moff Gideon, Grogu (The Child) and an Incinerator Stormtrooper who Glows in the Dark. An absolute must for any true Star Wars fan, add the new Mandalorian Pop! Vinyl Figures to your Funko collection today.

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128066 Kategori: , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg