Figure Funko Pop! Disney Princess Cinderella 1015

1,980 L

This collectible offers a unique, artistic touch to any collection since each piece has an all-over-print which varies slightly from every other figure.
Disney is hosting the Ultimate Princess Celebration to inspire and empower you and your loved ones with stories of courage and strength. Collect your favorite Disney Princesses as Funko Pop! figures and complete your Disney Ultimate Princess collection with Pop! Cinderella reading to her friends Jaq and Gus.

1,980 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128680 Kategori: , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg