Electric Scooter Xiaomi Mi Pro 2 Mercedes AMG Petronas F1 Team Edition

87,290 L

Mi Electric Scooter Pro 2: Mercedes AMG Petronas Formula 1, është një skuter elektrik shumë special. Ka dizajn mahnitës me shirita ndriçues, bateri që zgjat për 45 km të tërë, motorr me fuqi maksimale 600W, sistem të dyfishtë frenimi si edhe goma rezistente ndaj goditjeve. Paloset lehtësisht në 3 sekonda dhe ka një shpejtësi maksimale prej 25 km/h. Më i miri për më të mirët.

87,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
BRAND
Xiaomi
RANGE
45km
WEIGHT
14.2kg
GRADEABILITY
20%
BRAKING
E-ABS and disc brake
RATED POWER
300W
MAX. POWER
600W
TIRES
8.5″ front and rear pneumatic tires
CONTROLLER UNDERVOLTAGE PROTECTION
29V±0.5V
CONTROLLER CURRENT LIMIT
17A±0.5A
MOTOR TYPE
Brushless DC motor
MAX. LOAD
100kg
RIDER HEIGHT
120cm-200cm
RIDER AGE
Age 16-50
WORKING TEMPERATURE
-10 to 40°C
STORAGE TEMPERATURE
-20 to 45°C
IP-RATING
IP54
CHARGING TIME
8-9 hours
Battery specs
BATTERY TYPE
Lithium ion battery
BATTERY MODEL
NED1004-K
RATED CAPACITY
12400mAh/446Wh
RATED VOLTAGE
37 VDC
MAXIMUM CHARGING VOLTAGE
42 VDC
CHARGING TEMPERATURE RANGE
0℃~+40℃
DISCHARGE TEMPERATURE RANGE
-20℃~+50℃
BATTERY WEIGHT
3 kg
CYCLICAL LIFETIME
500 charging cycles with power maintained above 70%
Adapter specs
OUTPUT POWER
71W
INPUT CURRENT
2A MAX
OUTPUT CURRENT
1.7A
INPUT VOLTAGE
100-240VAC 50/60Hz
OUTPUT VOLTAGE
42V
DC CABLE LENGTH
2m
DC CABLE PORT TYPE
Custom Φ8.0*1.6mm

 

Ngjyra

Lloji

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg