Electric Scooter Xiaomi Mi Electric Scooter Essential 25702

43,639 L

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential 25702 | E hijshme dhe elegante,  portabël dhe e sigurt | 12 KG Pesha | Gama 20 KM | 20 KM/H Shpejtësia maksimale  | Gomat pneumatike 8.5” | Lidhet me aplikacionin Mi Home | Paneli shumëfunksional | Trupi alumini i klasës së hapësirës ajrore | E-ABS+ Disk Brake | Sistemi i sofistikuar i kontrollit të lundrimit dhe rikuperimit të energjisë kinetike (KERS)

43,639 L

Shto në Shportë
Bli Tani
 • Dimensions and weight
  • Tire size: 8.5 inches
  • Motor size: 6.7 inches
  • Weight: Approx. 12 kg
  • Dimensions (vertical): Approx. 108 cm x 43 cm x 114 cm
  • Dimensions (folded): Approx. 108 cm x 43 cm x 49 cm
 • Speed
  • Max speed: 20 km / h., Max 18 km / h. in cruise control
  • Energy-saving mode: max speed 18 km / h., With smooth acceleration for beginner
  • Max torque: 16 N.m
  • Motor power: 250W
  • Max instantaneous power: 500 W
  • Motor control mode: vector sine-wave and control current + indirect speed control system
  • Max inclination: approx 10º
  • Applicable terrain: cement, asphalt, flat dirt floor, shoulders, and stairs of less than 1 cm. high and less than 3 cm wide
  • Panel height: approx. 87.5 mm.
  • Resistance: IP54 resistance to dirt, dust, and splashes
 • Energy
  • Battery capacity: 5100 mAh
  • Travel distance: 20 km
  • Charger power: 71W
  • Charger Voltage input: 100-240V ~, 50 / 60Hz
  • Battery voltage limit: 42V
  • Charging time: approx. 5 hours
  • Intelligent power management: short-circuit protection, over-current protection, double over-charge protection, double over-discharge protection, temperature resistance and Undervoltage auto-off protection
  • Normal energy consumption: 1.1 kWh per 100 km
 • Braking
  • Braking distance: 7.35 m. on dry asphalt
  • Braking: Regenerative + brake disc
  • Tire material: inflatable rubber
 • Lights
  • Headlights: Ultra-bright 1.1W; 6 m. outreach
  • Taillights: LED
  • Power indicators: 4 LED indicators
  • Indicator mode: Under the power button. White for normal mode, green for power-saving mode
 • Led screen
  • Speed
  • Battery
  • Cruise mode
 • APP
  • Xiaomi Mi Home APP (Android and iOS)
  • Connection: Bluetooth v4.1 BLE
  • Compatible with Android 4.3 or iOS 9.0
 • Package content
  • 1 x Xiaomi Mi Electric Scooter Essential Black
  • 1 x Power Adapter
  • 1 x Key
  • 1 x Nozzle for tire pump
  • 4 x Hexagonal screws

 

Ngjyra

Lloji

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg