Electric Scooter Xiaomi Mi 3 Gray

58,190 L

Ju prezantojmë me Mi Electric Scooter 3. 

– Udhëton deri në 30 km me një karikim të vetëm dhe arrin shpejtësinë 25 km/h

– Skuteri ka trup rezistent prej alumini, sistem të dyfishtë frenash dhe përthyhet lehtësisht. 

58,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
PESHË

14 kg

BRAND

Xiaomi

COLOR

Gray

MAX. SPEED

25km/h (Max speed for each mode: Pedestrian mode: 5km/h; D: 20km/h; S: 25km/h)

RANGE

30km

WEIGHT

13.2kg

GRADEABILITY

16%

BRAKING

eABS + rear dual-pad disc brake

RATED POWER

300W

MAX. POWER

600W

TIRES

8.5″ front and rear pneumatic tires

CONTROLLER UNDERVOLTAGEPROTECTION

29V ± 0.5V

CONTROLLER CURRENT LIMIT

17A ± 0.5A

MOTOR TYPE

Brushless DC motor

MAX. LOAD

100kg

RIDER HEIGHT

120cm-200cm

RIDER AGE
Age 18-50
WORKING TEMPERATURE

-10°C ~ 40°C

STORAGE TEMPERATURE

-20°C ~ 45°C

IP-RATING

IP54

CHARGING TIME

5.5 hours

Battery Specs
BATTERY TYPE

Lithium ion

BATTERY MODEL

NE1003-H

RATED CAPACITY

7650mAh/ 275Wh

RATED VOLTAGE

36VDC

MAXIMUM CHARGINGVOLTAGE

42VDC

CHARGING TEMPERATURE RANGE

0°C ~ + 40°C

DISCHARGE TEMPERATURE RANGE

-20°C~ + 50°C

BATTERY WEIGHT

1.6kg

CYCLICAL LIFETIME

500 charging cycles with power maintained above 70%

 

Ngjyra

Lloji

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg