Monitor Gaming LG UltraGear 27GL63T-B

36,900 L

– Ekran IPS 27” FHD (1920 x 1080).

– E përputhshme me NVIDIA G-Sync.

– Shpejtësia e rifreskimit 144 Hz.

– 1ms Reduktimi i turbullimit të lëvizjes.

– Teknologji Adaptive-Sync.

– Rregullueshëm i lartësisë / kendit / animit.

36,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg