Ekran Gaming i Harkuar AOC C24G2U

33,500 L

‘- Monitor ideal për veprimin më të shpejtë të lojës me një ritëm rifreskimi prej 165 Hz dhe kohë përgjigjeje 1ms.

– Paneli VA eliminon çdo efekt fantazmë dhe është i përshtatshëm në mënyrë optimale për lojëra konkurruese dhe të mbushura me aksion.

– FreeSync Premium garanton sinkronizim të përsosur midis monitorit dhe GPU-së.

33,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg