Ekran Gaming AOC G2590FX

28,900 L

Është i shpejtë!

– Shpejtësia e rifreskimit 144 Hz e shoqëruar me kohë përgjigjeje prej 1 ms dhe mbështetje FreeSync Premium.

– Ekran 24,5″ në Full HD në një dizajn elegant pa kornizë me 3 anë.

28,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Size 24.5″
Screen Area 21.41 x 11.91″ / 543.74 x 302.62 mm
Panel Type TN LCD
Touchscreen No
Resolution 1920 x 1080
Aspect Ratio 16:9
Pixels Per Inch (ppi) 90 ppi
Finish Matte
Maximum Brightness 400 cd/m2
Contrast Ratio 1000:1
Dynamic Contrast Ratio 50,000,000:1
Refresh Rate 144 Hz
Variable Refresh Technology FreeSync
Bit Depth / Color Support 6-Bit+FRC (16.7 Million Colors)
HDR Compatibility None
Response Time 1 ms
Viewing Angle (H x V) 170 x 160°
Dot Pitch 0.2832 x 0.2832 mm
Backlight Lifespan 50,000 Hours

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg