Dylbi Fujinon KF 7×28 H

36,990 L

‘- Dylbitë e reja të serisë KF janë projektuar për profesionistët që kanë nevojë për syze optike me performancë të lartë me një kosto të reduktuar.

– Lentet e saj me shumë veshje lejojnë përdoruesin të arrijë një vizion të ndritshëm dhe të qartë.

– Angazhimi i thellë i Fujifilm për të mbrojtur planetin tonë ka frymëzuar përdorimin e sistemit miqësor ndaj mjedisit “Echo-Glass”.

– Kur mendoni për performancë superiore, dizajn inovativ dhe optikë miqësore me mjedisin, mendoni Fujifilm.

36,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI600016052-1 Kategori: , , , , ,

Performanca optike

 • Zmadhimi 7x
 • Diametri i lenteve të objektit 28 mm
 • Relief për sytë 15 mm
 • Fusha e shikimit 7.3 gradë
 • Shkëlqimi 16
 • Largësia minimale e objektit 5.0 m
 • Distanca e rregullimit  58~70 mm
 • Dimensionet 113x121x38.5
 • Pesha 340 g

 

Marka

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg