Dylbi Fujinon 8x32W KF

37,690 L

‘- Seria e dylbive FUJIFILM KF ofron një strukturë të vogël trupore kompakte, me prizëm çati, e cila lejon mbajtjen dhe transportimin e lehtë.

– E përkryer për përdoruesit që variojnë nga fillestarët deri tek amatorët e avancuar, Seria KF përmban optikë me cilësi të lartë dhe ka përfshirë gjithashtu në dizajnin e saj material xhami “eko-xham” pa toksikan.

– Ideale për gjuetarët, vëzhguesit e shpendëve dhe aktivitete të tjera në natyrë.

37,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI600016052 Kategori: , , , , ,

Performanca optike

 • Distanca minimale e fokusit 2,5 m
 • Pesha 470g
 • Këndi diagonal i shikimit 7,5°
 • Përmasat 130,5 x 138,5 x 53 mm
 • Zmadhimi 8x
 • Relief për sytë 14,5 mm
 • Fusha e Pamjes Në 1000m 131,1
 • Shkëlqimi relativ 16
 • Diametri i lenteve 32 mm

 

Marka

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg