Dylbi Fujinon 8×21 Glimpz

10,900 L

‘- Fujinon sjell dylbinë e tyre 8×21 Glimpz si një optikë me qëllime të përgjithshme që është ideale për shëtitje, ngjarje sportive, koncerte dhe shumicën e gjërave të tjera të vëzhgimit në natyrë.

– Zmadhimi i kudondodhur 8x, i shoqëruar me prizmat BAK4 dhe optikën e plotë me shumë veshje, i sjell subjektet tuaja në detaje të mprehta me ngjyra të sakta dhe kontrast të përmirësuar, ndërsa lejon një kënd të gjerë shikimi të dukshëm 65,6° që do të përfshijë me siguri shumicën e skenave.

– Një reliev i gjatë i syve siguron përdorim të rehatshëm për periudha më të gjata, dhe syzet e palosshme prej gome lejojnë që dylbi të përdoret me ose pa syze ose syze dielli.

– Forma e tij kompakte dhe pesha e lehtë do të thotë se do të përshtatet mirë në shumicën e xhepave, pakove dhe kuletave pa masë të tepërt ose pa ju rënduar.

10,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI649995326 Kategori: , , , , ,

Performanca optike

 • Zmadhimi 8x
 • Objektivat 21 mm
 • Prizmat e kundërt Porro BAK4
 • Optika plotësisht me shumë veshje rrit transmetimin e dritës duke përmirësuar ngjyrën dhe kontrastin e imazhit
 • Fusha e shikimit 400 deri  në 950 metër.
 • Këndi i gjerë i shikimit 65,6°.

 

Marka

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg