Dylbi Fujinon 7×50 WPC-XL Marine me Busull

48,900 L

‘- Duke kombinuar performancën dhe vlerën e shkëlqyer, dylbitë Fujinon 7×50 WPC-XL Mariner janë dylbitë e pajisura me një busull.

– Ata kanë lente me shumë veshje, një pamje të jashtme të fortë nga polikarbonati dhe një peshë jashtëzakonisht të ulët për një optikë të papërshkueshme nga uji dhe mjegull 7×50.

– Në fakt, këto dylbi të blinduara prej gome dhe do të notojnë në ujë kur rripi i përfshirë të jetë i lidhur.

– Ndriçimi LED dhe butoni i aktivizimit të busullës janë në objektivin e majtë, larg vetë busullës, në mënyrë që të shmanget ndërhyrja elektrike.

48,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI16366963 Kategori: , , , ,
  • Modeli Ekonomik i Lundrimit me Varkë të Fujinon.
  • I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga mjegulla.
  • Noton në ujë (me rrip të bashkangjitur).
  • Porro Prism.

 

Marka

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg