Drone Bumper 2.4

8,255 L

Bumper Drone Series – Një koncept krejt i ri i dronëve të veprimit me  mbrojtje 360ᵒ . Me dizajnin e unazës së mbrojtjes ndaj goditjes dhe të kërcimit, ato jo vetëm që ju mbajnë larg nga goditja e ndonjë pengese, por edhe kërcejnë prapa falë materialit të tij ultra-të butë. Trup rezistent, ju lehtësisht mund të rri pezull, të ulesh dhe të bësh foto në ujë të qetë.

S’ka stok

SKU: 121224 Kategori: ,
Përmasat e produktit 13.97 x 54.61 x 35.65 cm;
Pesha 950 gramë
Mosha e rekomanduar 8 vjeç e lart
Përfshihet telekomanda? Jo
Kërkohen bateri? po
Përfshihen bateritë? Jo

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg