Dron Tello EDU RTF

19,989 L

 • Tello EDU është një dron mbresëlënës  i programueshëm dhe i përsosur për edukim.
 • Ju lehtësisht mund të mësoni gjuhë programimi si Scratch, Python dhe Swift.
 • Me një SDK 2.0 të azhurnuar, Tello EDU vjen me komanda më të përparuara dhe ndërfaqe të të dhënave të rritura.
 • I kompletuar me teknologjinë e kontrollit të fluturimit të DJI, Tello EDU gjithashtu mbështet Stabilizimin Elektronik të Imazhit.
 • Shkruani kode për të komanduar EDU-të e shumta të Tello-s që të fluturojnë në një grup dhe të zhvillojnë funksione të mahnitshme të UA-së.
 • Programimi nuk ka qenë kurrë kaq argëtues me Tello EDU!

19,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125651 Kategori: ,
Transmetimi 720P HD
Fotografim 5 MP
Koha e fluturimit 13-minutëshe
Rrotullim preciz
Programim në grup
Modaliteti i Fluturimit të Shumëfishtë
Zhbllokoni më shumë mundësi me SDK

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg