Dron Tello Boost Combo

17,999 L

 • Shihni Botën nga Qielli: Pavarësisht nëse jeni në park apo rrini në shtëpi, dilni dhe shikoni botën nga këndvështrime të reja.
 • Ky dron i vogël peshon vetëm 87 g, ka dy antena për transmetim video ekstra-të qëndrueshëm dhe një bateri me kapacitet të lartë që ofron deri në 13 minuta fluturim.
 • Kapni Fotografi dhe Video të Mëdha: Kamera e Tello ka një sensor imazhi me cilësi të lartë për të kapur fotografi 5MP (2592×1936) dhe video 720p HD.
 • Nëse jeni fillestar, Shikimet EZ me një të shtypur ju lejojnë të xhironi video të nivelit pro për të ndarë në mediat sociale direkt nga smartphone-i juaj.
 • Argëtim programues: Aplikacioni Tello EDU mbështet Scratch, një gjuhë programimi miqësore për fëmijë.
 • Me një pajisje të lëvizshme, studentët mund të tërheqin blloqe kodimi që komandojnë Tello për të kryer lëvizje emocionuese.
 • Lojërat me nivele sfiduese mësojnë më shumë aftësi programimi në një mënyrë argëtuese!
 • Karakteristikat fantastike: Tello, me një kontrollues fluturimi të mundësuar nga DJI, ju lejon të kryeni truket e mrekullueshme për brenda dhe jashtë.
 • Përdoreni atë si një dron fpv, kapni telekomandën tuaj dhe filloni një lojë garash. Fluturimi nuk ka qenë kurrë kaq argëtues dhe i lehtë!

17,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120281 Kategori: , , ,
1 x Avion
4 x Helikë (Çifte)
1 x Hub i Karikimit të Baterisë
3 x Bateri Tello
1 x Mbrojtese helike (Set)
1 x Kabllo Mikro USB
1 x Vegla për heqjen e helikës

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg