Driving Force Shifter For Wheel Logitech G29/G920

9,990 L

The sim racing shifter for G29 and G920 Driving Force Racing Wheels: Adds realistic shifting to your racing rig
Built to last: Durable solid steel gear shifter and hand stitched leather boot and knob cover and six speeds with push down reverse gear
Six speed shifter and push down reverse: “H” pattern gear box for fast, smooth shifting. System Requirements Logitech G29 or G920 Driving Force Racing Wheel. Games that support Logitech Driving Force Shifter (not compatible with Playstation 3). Weight without cable 1.59 pounds. Weight with cable 1.66 pounds
Secure mounting: Built in clamps mount shifter securely to a table or racing rig. Connection Type: Shifter connection DB9 (female)
Compatible with PlayStation 4, Xbox One, Windows 8.1, Windows 8, or Windows 7, games that support Logitech force feedback racing wheel
Weight with cable: 1.66 pound (0.76 kilogram)

9,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123482 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg