DG Xbox Live Gold 6 Months Account EU

5,998 L

Siguroni akses të pakufizuar në qindra lojëra Xbox X, Xbox One dhe Xbox 360 me çmime më të lira. Luani lojëra të reja, të parët, ditën kur do të da;in dhe shijo një larmi lojërash, nga filmat e kohëve të fundit, deri te titujt më të vlerësuar. Zbuloni dhe shkarkoni tituj që gjithmonë keni dashur të luani ose rishikoni favoritët që ju kanë munguar. Xbox Game Pass është bileta juaj për një lojë të pafund.

5,998 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124800 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg