DG Xbox Live 5 GBP Account UK

898 L

Zgjidhni mes mijëra aplikacioneve, lojërave mahnitëse dhe më shumë. Kartat e dhuratave Xbox dhe Windows Store janë një mundësi e shkëlqyeshme për dhurata për miqtë dhe familjen dhe zgjedhja perfekte si ndihmë ose dhuratë e rastit për fëmijët tuaj. Me Kartat e Dhuratave Xbox, (Xbox Gift Cards) ju hapet një botë e re. Ky produkt është përmbajtje dixhitale dhe nuk mund të kthehet ose të ndërrohet.

898 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124810 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg