DG Roblox 50 USD Account US

6,999 L

Përjetoni përvojën tuaj në nivelin tjetër me Roblox. • Përdorni Kartat e Dhuratës Roblox për të blerë Robux (monedhën virtuale në Roblox) dhe për të marrë përmbajtje shtesë në lojë ose azhurnoni avatarin tuaj me artikuj të mirë. • Ju gjithashtu mund të dyfishoni argëtimin duke përdorur kartën tuaj për abonim në Roblox. • Roblox mundëson këdo që të imagjinojë, të krijojë dhe të argëtohet me miqtë ndërsa eksploron miliona përvoja gjithëpërfshirëse 3D, të gjitha të ndërtuara nga një komunitet global i zhvilluesve

6,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127675 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg