DG PS4 Fifa 21 – Points Pack 1050 DLC Account IT

1,390 L

Me pikët IFA 21 Ultimate Team, mund të përdoren për secilin nga dy qëllimet: për të blerë Paketat FUT që përmbajnë karta lojtarësh, si dhe materiale ose për të paguar tarifën e hyrjes në Projekt. Ka shumë Paketa FUT të paraqitura në tregun e lojërave, secila prej të cilave premton artikuj të ndryshëm, në varësi të vlerës së një pakete të veçantë. Një opsion alternativ i përdorimit të çelësit të lirë 4600 FIFA 21 Points PS4 PSN është të fitoni qasje në modalitetin konkurrues Draft, ku do të keni një shans për të fituar shpërblime të veçanta bazuar në performancën tuaj.

1,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124715 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg