DG PlayStation Plus 1 Muaj Account IT

1,250 L

Luaj Online Me Miqtë
PlayStation Plus ju jep mundësinë e përdorimit të veçorive ekskluzive në internet për konzollat ​​tuaja të lojrave PlayStation, përfshirë qasjen në Lojërat Mujore Falas dhe multiplayer në internet në sistemet PS4.

* Anëtarësia aktive kërkohet për të hyrë në tiparet dhe përfitimet e PS Plus.

– Multiplayer Online në Sistemet PS4
Lidhuni me miqtë tuaj në internet në lojërat tuaja të preferuara.

– Aksesi në Lojërat Mujore Falas
Luaj lojra të mahnitshme falas. Lojërat e reja shtohen çdo muaj.

– Ulje të mëdha
Merrni mundësinë e zbritjeve më të thella në shitjet e Dyqanit PlayStation, me ulje çmimesh deri në 75% në tonë lojëra të shkëlqyera dhe më shumë.

– Përditësimet Automatike të Lojërave
Përditësimet Automatike të Lojërave sigurojnë që të gjitha lojërat tuaja të preferuara të jenë gati për të luajtur sa herë që të jeni.

– Lojërat Online Kursen
Ngarko, ruaj dhe shkarko skedarë të ruajtjes së lojërave me 1 GB hapësirë ​​ruajtëse në internet për sistemet e tua PS4 ™, PS3 ™ dhe PS Vita secila.

1,250 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120477 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg