DG PlayStation 40 CHF Account CH

6,399 L

Thjesht blini kartën, merrni kodin e kartës PSN dhe ngarkojeni atë në Portofolin tuaj PlayStation. Buxheti shtohet në llogarinë tuaj personale dhe mund të përdoret për të blerë lojëra, filma dhe programe të jera nga Dyqani PlayStation.

6,399 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124776 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg