DG PlayStation 20 Euro Account IT

2,780 L

Thjesht blini kartën, merrni kodin e kartës PSN dhe ngarkojeni atë në Portofolin tuaj PlayStation. Buxheti shtohet në llogarinë tuaj personale dhe mund të përdoret për të blerë lojëra, filma dhe programe të jera nga Dyqani PlayStation.

Nuk gaboni kurrë nëse i dhuroni një miku, një gift card Playstation. I gjeni tek ne në shuma të nsryshme.  Përdoruesit e PlayStation janë lojtarë të fortë gjithmonë të gatshëm për të luajtur lojërat më të reja. Kur i dhuroni me një kartë PlayStation, sigurisht që jeni heroi i vërtetë. Ky produkt është përmbajtje dixhitale dhe nuk mund të kthehet.

2,780 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119723 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg