DG Amazon 15 Euro Account IT

2,422 L

Kartat e Dhuratave të Amazon.com mund të përdoren për të blerë përmbajtje Kindle, muzikë dixhitale dhe shkarkime të Amazon Video. Marrësi i kartës së dhuratës Amazon.com mund ta shpengojë dhuratën në Amazon.com. Bilanci i kartës do të zbatohet automatikisht në llogarinë e tij dhe do të përdoret për të paguar për çdo artikull të ardhshëm të blerë në Amazon. Bilanci i kartës dhuratë nuk skadon kurrë.

2,422 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124841 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg