DESK MOUNTS NEOMOUNTS | FPMA-CB100BLACK |BLACK

9,590 L

Mbajtëse tavoline për 2 ekranë deri në 27″
✅ Me kënd të lëvizshëm deri në (+45°/-45°)
✅ Rrotullim i plotë (360°)
✅ Mban ekrane me peshë deri në 10 kg secili
✅ Një krah i cili montohet lehtësisht

9,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Specifications
General
Min. screen size*: 10 inch
Max. screen size*: 27 inch
Min. weight: 0 kg (per screen)
Max. weight: 10 kg (per screen)
Screens: 2
VESA pattern: 75×75, 100×100 mm
VESA minimum: 75×75 mm
VESA maximum: 100×100 mm
Desk mount: Grommet, Clamp

Functionality
Type: Full motion, Tilt, Rotate, Swivel
Tilt (degrees): 90°
Swivel (degrees): 30°
Rotate (degrees): 360°
Pivot points: 1
Adjustment type: Manual
Clamp range: 9 cm
Depth adjustment: 8 cm
Height adjustment: 0 – 45 cm

Information
Article number: FPMA-DCB100DBLACK
EAN: 8717371446291
Color: Black
Warranty: 5 year

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg