Dell Latitude E5250

31,000 L

Dell Latitude E5250 – 12.5″ – Core i5 5300U – 8 GB RAM – 240 GB SSD
(i përdorur – Grada A)
Shumë i shpejtë. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete.

Bateri që zgjat mbi 3 orë.

  • Nuk ka Stok. Vjen përsëri.

S’ka stok

Dell Latitude E5250 – 12.5″ – Core i5 5300U – 8 GB RAM – 240 GB SSD (i përdorur – Grada A)

Shumë i shpejtë. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Bateri që zgjat mbi 3 orë.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg