DELL G5 5515, 15.6″ FHD 120Hz, AMD Ryzen 5 4600H, 8GB, 512GB, RTX 3050 4GB, Windows 10

114,990 L

Screen: 15.6″ , Full HD 1920x1080p , WVA , 120Hz
Processor: AMD Ryzen 5 4600H 6Core/12Threads up to 4.00GHz
RAM: 1x 8GB SO-DIMM DDR4 3200Mhz (2 slots)
SSD: 512GB NVMe PCIe M.2
Graphic Card: nVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6
WebCamera: HD 720p with Camera Shutter
Interafaces: 2x USB-C 3.2 Gen2 with DisplayPort
3x USB-A 3.2 Gen1 1-with PowerShare
1x HDMI 2.1 , 1x Combo headphone/microphone
Network: Wi-Fi 6 (802.11ax) , Bluetooth 5.0 , 1x Gigabit RJ45
Keyboard: US International , White Backlit
Size / Color / Battery: 357.3 x 272.1 x 24.2 mm , 2.81 kg , Grey , 56Wh
OS: Windows 10 Home

114,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg