Cpu Cooler Redragon Reaver Cc-1011

2,799 L

Redragon Reaver CPU cooler CC-1011 comes with 2 copper direct contact heatpipes and striking red LED lighting includes a PWM controlled fan and delivers a maximum of 64.97 CFM volume air flow with low noise max to 28 dBA. The slim heat sink designed to compact with extended dimension RAM. Redragon Reaver CC-1011 solution that provides minimum thermal resistance, excellent ease of use, and outstanding reliability.

2,799 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127914 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg