CPU AMD Ryzen 5 5500 up to 4.2GHz 6Core/12Threads Wraith Stealth Cooler Socket AM4 100-100000457BOX

29,990 L

Can deliver fast 100 plus FPS performance in the world’s most popular games, discrete graphics card required
6 Cores and 12 processing threads, bundled with the AMD Wraith Stealth cooler
4.2 GHz Max Boost, unlocked for overclocking, 19 MB cache, DDR4-3200 support
For the advanced Socket AM4 platform

29,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130025 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg