Cooler Redragon Effect CCW-300 X Water CPU

11,499 L

Redragon Effect CCW-3000 X Water Cooler with 2 x 120mm pro-ARGB fans that provide full color and improved airflow. Optimized pump design with low noise and cold patenting for high performance. Of course, it is also equipped with anti-leak technology. Compatible with AMD: AM4, AM3, FM1, FM2, FM2 +, AM2 +, INTEL: LGA775, LGA1366, LGA115X, LGA20XX.

11,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128793 Kategori: , , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg