Cooler Lian LI Galahad 360 AIO Liquid Cooler 3x 120mm ARGB Fan G89-GA360B-IN

21,990 L

High Static Pressure fan (800-1900 PWM) Air flow max 72 CFM / Air Pressure Max 2.79 mmH2O
Machine detailed Aluminum Housing
Easy to sync with motherboard
Triple Chamber Design Water Pump to increase heat exchange efficiency and reduce dead zone
High end braided Tubing

21,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130227 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg