Cooler Lian LI Galahad 240 AIO Liquid Cooler 2x 120mm ARGB Fan G89-GA240B-IN

17,990 L

Fan Size: 2 Fan Slots (120mm)
Fan Dim: 120 x 120 x 25 mm
Fan RPM: 800 +/- 200(30%DUTY) – 1900 RPM +/- 10%
Color: Black
Weight: 6 lbs

17,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130226 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg