Cooler Arctic Freezer A35 A-RGB AM4 1x ARGB Fan Black ACFRE00115A

7,290 L

HIGH PERFORMANCE FOR HIGH-END CPUs: With its 4 staggered heat pipes, the single tower cooler enables fast heat transfer into the heatsink, where it can be efficiently dissipated by a 120 mm fan
A-RGB ILLUMINATION: 12 digital A-RGB LEDs in the fan hub can be controlled autonomously from each other, allowing a completely free choice of color effects, such as the iconic rainbow effect
FAST AND EASY INSTALLATION: AMD-specific design minimizes unnecessary mounting hardware, greatly simplifying installation. Compatible with AMD AM5 and AM4
ULTIMATE PERFORMANCE THERMAL PASTE: 0.8 g of the new MX-5 is included for application. This enables a fine application thickness and it isn’t conductive or capacitive – making it simple and absolutely safe to use

7,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130224 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg