Cooler Arctic Freezer 34 eSports DUO 2x Fan Grey and White ACFRE00074A

6,990 L

LGA1700 COMPATIBILITY: The Freezer 34 eSports DUO (grey/white) is compatible with Intel’s new Alder Lake processors – Socket LGA1700*
IMPROVED HEAT DISSIPATION: Evenly spread direct-touch heat pipes and an optimised heat sink design with 54 cooling fins lead to an ideal heat dissipation for the Freezer 34 eSports DUO
FOR HIGH-END CPU: The contact surface of the Freezer 34 eSports DUO heat pipes does not cover the full heatspreader, but is right where the processor DIE is and covers even the largest versions (18 core)
EASY INSTALLATION & SECURE HOLD: Fast and easy to install, the mounting system of the Freezer 34 eSports DUO is compatible with Intel and AMD sockets, thanks to a backplate and its low weight it’s also transport safe
IDEAL AIRFLOW: The two BioniX P-fans of the Freezer 34 eSports DUO work in push-pull-mode, the resulting increase of airflow ensures that the heat from the CPU is dissipated even faster

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130222 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg