Console Nintendo Game & Watch Super Mario Bros.

8,091 L

Zotëroni një pjesë të historisë së Super Mario me këtë sistem të koleksionit Nintendo Game & Watch.

Ai përfshin lojën origjinale të viteve 1980 Super Mario Bros, një orë dixhitale me 35 animacione të ndryshme dhe shumë më tepër.

Lojtarëve retro do t’ju pëlqejë të marrin titullin klasik të Nintendo në + Control Pad dhe më pas të përballen me më shumë sfida në Super Mario Bros: The Lost Levels.

8,091 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124628 Kategori: , , ,

Get your hands on a new piece of Super Mario history with a collectible Game & Watch system.

Tap into Nintendo’s robust history with this special Game & Watch system that includes the original Super Mario Bros. Game, a digital clock, and more!

Play Super Mario Bros. —Game & Watch style.

Jump over bottomless pits, stomp Goombas, and enter warp pipes with the same tight controls you remember from the ‘80s. Play solo or pass Game & Watch: Super Mario Bros. to a friend for alternating two-player fun.

Even more Mario.
Challenge yourself in the included Super Mario Bros.: The Lost Levels game, check the time with an animated Super Mario inspired digital clock, and play a special Game & Watch: Ball game with extra Super Mario flair!

Game & Watch: Super Mario Bros. is a new interpretation of the original Game & Watch design that’s updated to include a +Control Pad so you can jump, leap, and stomp with precision and ease. In addition to Super Mario Bros., Super Mario Bros.: The Lost Levels offers even more gameplay…and some extra challenge to boot!
When you’re not saving Princess Peach, check out the included digital clock. As time passes, 35 different animations may play…including some guest appearances from Mario’s friends and foes!

Play a special version of Game & Watch: Ball with a Super Mario Bros. makeover for a true blast to the past.

Marka

Lloji

Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg