Compressor Xiaomi Mi Portable Electric

5,931 L

Kompresor portabel per te fryre gomat e makines ose bicikletes tuaj. E pajisur me bateri 2000mAh, mund te fryje deri ne 5 goma me nje karikim te vetem. E lehte per tu perdorur dhe e lehte per tu mbajtur me vete pasi peshon vetem 433g. E pajisur me ekran per te treguar presionin e ajrit gjate fryrjes dhe ajrit qe ndodhet aktualisht ne gome.

5,931 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128043 Kategori: , , ,

Përshkrim

 

Marka

Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg