Cluedo Harry Potter

4,990 L

Forcat e errëta janë në punë… Një mik në dukje është zhdukur. Duke luajtur Harry, Ron, Hermione, Ginny, Luna ose Neville, duhet të përpiqeni të zbuloni KUSH e bëri atë, ÇFAR sp magji apo sendi ata përdorën dhe KU u sulmua studenti. Ishte Fenrir Greyback me një gjerdan të mallkuar në pyllin e ndaluar? Përdorni Rrjetin Floo për të udhëtuar më shpejt nëpër botën magjike … por kujdes për zjarrit e pandezur. Kur të jeni të sigurt për faktet tuaja, shkoni në The Burrow për të bërë akuzën tuaj të fundit dhe për të fituar ndeshjen!

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125336 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg