Cleaner Vacuum Xiaomi Mi Light 29761

15,290 L

Fshesa që nuk duhet të mungoj kurrsesi në shtëpitë tuaja.

Fshesa e vakumit Xiaomi G10 me 3 cikle filtrimi, bateri me kapacitet të lartë 2500 mAh dhe depozitë pluhurash 0.5L.

Tashmë pluhurat dhe papastërtië nuk do jen më problem.

15,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128481 Kategori: , , ,
Product name
Mi Vacuum Cleaner Light
Operating voltage
21.6 V
Operating power
220 W
Lithium battery capacity
2500 mAh
Working time
(standard mode/MAX mode)
45 min/13 min (without electric ground brush)
Charging voltage
26.0 V
Charging current
0.5 A
Charging time
Approx. 5 hours
Weight
Approx. 2.3kg
Noise
≤ 79 dB
Dimensions
240 × 148 × 1132 mm
Product name
Mi Vacuum Cleaner Light
Operating voltage
21.6 V
Operating power
220 W
Lithium battery capacity
2500 mAh
Working time
(standard mode/MAX mode)
45 min/13 min (without electric ground brush)
Charging voltage
26.0 V
Charging current
0.5 A
Marka

Ngjyra

Lloji

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg