Chromecast Google 4K with Google TV – Snow

8,991 L

Google Chromecast 4K me Google TV është mini kompjuter me sistem operativ Google Android TV. Ai futet në portën HDMI në ekranin ose televizorin tuaj dhe lidhet me rrjetin tuaj Wi-Fi dhe siguron qasje në një sërë aplikacionesh nëpërmjet sistemit operativ në bord.

Shijo argëtimin që të pëlqen deri në 4K HDR. Zbuloni mbi 400,000 filma dhe episode televizive. Dhe transmetoni drejtpërdrejt nga telefoni ose tavolina juaj në televizor.

8,991 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127668 Kategori: , , , , ,

Key Specs

 • Voice Assistant Built-in – Google Assistant
 • Streaming Services- CBS All Access, Disney+, ESPN+, HBO Max, Hulu, Netflix, Prime Video, STARZ, Sling TV, Spotify, YouTube, YouTube TV
 • Maximum Supported Resolution- 2160p (4K)
 • High Dynamic Range (HDR) – Yes
 • Headphone/Headset Connectivity – Bluetooth
 • Operating System Compatibility – Android TV
 • Remote Control Included – Yes
 • Storage Type – Internal
 • Storage Capacity – 8 gigabytes
 • Processor Model – Quad Core A53 1.8 GHz
 • Power Source – Battery-powered
 • Works With – Google Assistant, Nest

General

 • Product Name – Chromecast with Google TV – 4K
 • Brand – Google
 • Model Number – GA01919-US
 • Color – Snow
 • Color Category – White

Compatibility

 • Voice Assistant Built-in – Google Assistant
 • App Compatible – Yes
 • Bluetooth Enabled – Yes
 • Compatible Wireless Standard(s) – Wi-Fi 5 (802.11ac), 2.4 GHz and 5 GHz
 • Playable Formats – BMP, GIF, JPEG, PNG
 • Interface(s) – 1x HDMI Male
 • USB Ports- 1 x USB (Power Only) Type-C
 • Works With – Google Assistant, Nest

Feature

 • App-Controlled – An App providing 4K content, and a reliable broadband Internet connection to stream content in 4K
 • Smart Capable – Yes
 • Remote Control Type – Voice control
 • Remote Control Features – Voice Activated, Standard, IR device control
 • Screen Mirroring – Yes

Audio

 • High Resolution Audio – Yes
 • Surround Sound Supported – Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos

Display

 • High Dynamic Range Format – HDR 10, HDR 10+, Dolby Vision
Ngjyra

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg