Charging Stand Xiaomi Mi 20W Wireless 26552

2,510 L

Shijoni kënaqësinë e të karikuarit pajisjet tuaja celulare shpejt dhe sigurt me Mi Wireless Charging Stand 20W, të pëeshtatshme për të gjitha pajisjet të cilat kanë teknologjinë e karikimit QI.

Ka dalje 20W dhe dizajn modern.

2,510 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Product Name
Mi 20W Wireless Charging Stand (Universal 20W Fast Charge)
Model No.
WPC02ZM
Input Port
USB-C
Transmission Distance
≤4 mm
Input Parameters
5V=2A/9V=1.6A/12V–16V– 1.7A max
Output Parameters
20W max
Operating Temperature
0°C–35°C
Product Dimensions
109.7 × 91 × 91 mm
Marka

Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg