Charging Pad Xiaomi Mi Wireless 25855

1,790 L

Karikues wireless nga Xiaomi.

Pershtatet per te gjithe modelet e celulareve te cilet e mundesojne kete menyre karikimi.

Karikim te shpejte deri ne 10W.

Pershtat karikimin ne menyre automatike sipas celularit qe vendoset.

1,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Product name: Mi Wireless Charging Pad
Input port: USB Type-C
Input: 5 V/2 A, 9 V/1.6 A
Output: 5 V/5 W Max, 9 V/10 W Max
Transmission distance: ≤ 0.16 inches
Operating temperature: 32°F-95°F
Ngjyra

Marka

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg