CD-R 700 mb 52x maxell shrink (50 copë)

890 L

Të përshtatshme për regjistrimin e të dhënave, tekstit, videos, grafikës, fotografisë etj.
Shkruhen me shpejtësi 52x dhe mund të mbajë 80 minuta përmbajtje.

890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: MECDR0028 Kategori: , , , ,

CD-R 700MB 52X MAXELL SHRINK (50 COPË)

– Maxell CD-R shkruan me shpejtësi 52x dhe mund të mbajë 80 minuta përmbajtje.
– Këto disqe janë ideale për shkarkime muzikore ose të dhëna.
– Kapaciteti i regjistrimit deri në 700 MB.
– Paketa 50 Disqe, Koha e Regjistrimit 80 minuta
– Diametri i diskut: 12cm

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg