Case ATX Lian Li Lancool-II RGB Dual Side Tempered Glass LANCOOL II – X

16,990 L

Front (multi-way fan/radiator bracket): 1 x 360/280/240mm
Clean interior design. Cable management 2. 0 (cable door covers). smart space utilization for ultimate flexibility
Upgradable – USB 3. 1 Type C, HDD hot swap
4 Way open for easy access to the components
Material: 0. 8mm SGCC (Exterior, MB tray, and most of the interior) 4. 0mm tempered glass (both sides)
3 X 120mm fan included

16,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130225 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg