Cap Zelda Twilight Golden Triforce Logo

1,979 L

This Zelda Snapback Cap is perfect for fans of the iconic video game series. The cap features a high quality embroidered Triforce logo design and also includes an adjustable strap fastener. Created by Shigeru Miyamoto and Takashi Tezuka Zelda has become one of Nintendo’s and gaming’s most popular and important video game licenses. Material: ‎70% Polyacrylic, 30% Cotton.

1,979 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126986 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg