Cap Marvel Comics Deadpool Graffiti Logo

2,699 L

If you love Deadpool then you’ll want to wear this awesome officially licensed Snapback Baseball Cap which has a ‘Graffiti Logo’ motif.

Show your Deadpool art skills by wearing our graffiti snapback Cap with woven patch and AOP on bill. Open at the back and adjustable for wearing comfort and optimal fit.
If you love Deadpool then you’ll want to wear this awesome officially licensed Snapback Baseball Cap which has a ‘Graffiti Logo’ motif.Open at the back and adjustable for wearing comfort and optimal fit.

2,699 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128893 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg