Cap Harry Potter Hogwarts Houses Black

2,699 L

Express your love for the wizarding school of Hogwarts with this retro-style Harry Potter Snapback Cap. This magical Cap features all Hogwarts House symbols in an all-over print design, a Harry Potter logo embossed on the front, with black colourway, offering a stylish HP look. It comes complete with air holes and a classic adjustable snapback strap for comfort and fit. An enchanting gift for every Harry Potter devotee!

2,699 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128905 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg