Çantë Xiaomi Business 2 Dark Gray 26403

3,790 L

Krijuar për njerëzit e biznesit që kanë nevojë për një çantë të thjeshtë dhe stil për të mbajtur laptopin dhe shumë mjete të tjera personale.

Specifikimet kryesore

  • Materiali: Poliestër
  • Përmasa:  laptop deri në 15,6 ” (280x150x430 mm)
  • Kapaciteti: 18 litra
  • Rripa të rregullueshme
  • Kundra pluhurit dhe rezistent ndaj shiut.

3,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126602 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg