Çantë Tigernu T-S8027B

989 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-S8027B
Ngjyra: E zezë
Materiali kryesor: Oxford i papërshkueshëm nga uji/ Poliester
Përmasat: 36 * 16 * 8cm
Pesha: 200 gram
Kapacitet: 4 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

S’ka stok

SKU: 124945 Kategori: ,
1. Me portin e karikimit USB dhe portin e kufjeve
2. Të vogla por me shumë xhepa të vegjël të organizuar
3. Rripi i rregullueshëm, përshtatet si për të majtët ashtu edhe për të djathtët
4. Jastëk me rrjetë për frymëmarrje për ta mbajtur shpinën komode dhe të freskët
5. Dizajn në modë me cilësi super të mire

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg